Hakkımızda

Öncelikle sizlere biz kimiz, neden varız, neyi amaçlamaktayız wb gibi konularda sizlere açıklayıcı bişeyler sunalım. En Güzel Sohbet Ailesi olarak öncelikli hedefimizi belirtmek isteriz ki Türkiyenin önde gelen sunucuların başında gelme çabası olduğunu belirtelim. Bunun için siz kullanıcılarımıza Chat hizmeti vermiş olduğumuzu belirtmek isteriz. 2006 yılında kurulmuş bir sohbet servisi olarak sizlere java tabanlı ve mobil tabanlı olarak giriş hizmeti vermekteyiz. Tamamen modern teknolojiyi takip eden yenilikcileri takip eden gelişmekte olan bir web sitemiz olduğunu sizlere belirtelim. Kısacası sizleri daha ferah, nezih ve seviyeli teknolojik bir ortamda ağırlamak olacaktır.

Vizyonumuz

En Güzel Sohbet ailesi olarak öncelikli vizyonumuz, siz değerli kullanıcılarımızı gelişen teknoloji ile daha güvenilir bir sohbet ortamında ağırlamak değerli zamanınızı dolu dolu geçirmenizi sağlamak olacaktır.

Misyonumuz

En Güzel Sohbet ailesi olarak misyonumuz Türk ahlak yapısına bağlı olarak tamamen seviyeli bir sohbet ortamını sağlayıp sizlere hizmet vermek olacaktır.

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle